Uwaga! Znajdujesz się na archiwalnej stronie Fundacji Kocia Mama. Aktualna strona znajduje się pod adresem www.kociamama.pl

Cztery kocie pory roku


Ile ludzi tyle opinii, zdań, poglądów, osądów i stanowisk ale i oczekiwań, roszczeń, nadziei. Jest rzeczą naturalną, że opiekunowie i karmiciele kotów kierują swe kroki do Fundacji oczekując pomocy, wsparcia, porady, bo jak sama nazwa wskazuje, jest to stricte kocia organizacja. 
 
Jednak skala, zasięg oraz liczba płaszczyzn, na jakich działamy, powoduje ogromny zamęt w głowach co niektórych. Taki stan rzeczy nie jest to niczyją winą, bo faktem jest, że przeciętny opiekun nie musi być świadom naszych poza zwierzęcych działań. Wiadomo, najgorsza jest niewiedza i brak informacji, budzą one niezrozumienie i są przyczyną niepotrzebnych konfliktów.
 
Żeby uniknąć sytuacji przykrych postanowiłam, po konsultacji z Anią, która zauważywszy zagubienie ludzi w gąszczu poruszanych tematów i podejmowanych akcji, pokazać nasze kocie pory aktywności czyli jak działa kocia mama od kuchni.
Dla jasności i przejrzystości oraz stopnia aktywności Fundacji zaprezentuję pracę FKM za punkty główne mając pory roku.
 
Zaczynamy od najtrudniejszej dla nas i kotów pory roku czyli Zimy.