Uwaga! Znajdujesz się na archiwalnej stronie Fundacji Kocia Mama. Aktualna strona znajduje się pod adresem www.kociamama.pl

Małgorzata i Andrzej

 

Lato tego roku jest ładne, upalne, słoneczne i łaskawe dla fundacji pod kilkoma względami.
Najważniejszy jest chyba fakt, iż nie mamy żadnej epidemii. Nie można mieć przecież powodów do zmartwienia, że obecnie pod opieką FKM znajduje się około 80 kotów, cóż, taka pora, taka fundacja.
Maluchy, dzięki coraz to lepszej współpracy z karmicielami trafiają do nas oswojone, bo czekając na przyjęcie są już socjalizowane.
Te, które są leczone również przechodzą kolejne etapy nauki bycia z człowiekiem.
Pracujemy jak na okres wakacyjny spokojnie, bez większych atrakcji.
Bardzo cenną pomocą są dla nas inicjatywy młodych ludzi, którzy zapraszając gości na uroczystość zaślubin, zamiast tradycyjnych bukietów proszą o karmę dla zwierząt bezdomnych.
W małym bardzo uroczym i klimatycznym kościele w Srebrnej nieopodal Konstantynowa na uroczystość zawarcia związku małżeńskiego przybyli goście przynieśli moc prezentów, ale przeznaczonych dla naszych kotów.

Były także pokaźne worki z psią karmą, ale i ta się przyda, bo choć z nazwy i przekonania jesteśmy zdecydowanie kociarzami, to i psom nie odmawiamy pomocy.
Dla nas nie zebrana ilość się liczy, ale fakt, iż młodzi ludzi w tak szczególnym dla siebie i rodziny dniu, pamiętają także o bezdomniakach.
Bardzo serdecznie dziękujemy za podarowaną karmę. Jest to dla nas ogromna pomoc i wsparcie w tym szczególnie bogatym w kocięta czasie.

 

Wpis: 11.07.2012